Navigation Menu

First Brush od MAM

Kiedy Marcel dostał paczkę od MAM bardzo się ucieszył.
Zarówno z otwierania jak i z zawartości.Pierwsza wpadła mu w oko szczoteczka do zębów First Brush, więc od razu ją przetestowaliśmy.
Nie jest to pierwsza szczoteczka Marcela, gdyż pierwszy ząbek wyszedł mu kiedy miał 4,5 miesiąca, od tego czasu parę razy zmienialiśmy szczoteczki. Bądź, co bądź doskonale już wie o co chodzi w myciu zębów, wie, że dwa razy dziennie myjemy ząbki. Co najważniejsze- Lubi to!

SZCZOTECZKA FIRST BRUSH

Producent: MAM
Cena: 18,10zł
Dostępność kolorów: niebieski, zielony, różowy

Dla : dzieci +6m , od pierwszych ząbków
Wolna od   BPA
Szczoteczka nie nadaje się do sterylizacji, ani do mycia w zmywarce.


Tak o First Brush pisze MAM:
zaokrąglona główka szczoteczki idealnie pasuje do małej buzi dziecka
miękkie, zaokrąglone włosie delikatnie czyści pierwsze ząbki
wygodna w trzymaniu
atrakcyjny design
prosta w użyciu
Podpisujemy się pod tym śmiało!

MAM First Brush jest stworzona do malutkiej dłoni dziecka, bardzo wygodnie się ją trzyma, rączka jest dobrze wyprofilowana i jest antypoślizgowa- nie wypadnie nawet z mokrej rączki. Na początku miałam obawy, co do długości szczoteczki, ale jest ona po prostu idealna. W rączce są jeszcze ciekawe wypustki, mogą one koić ból dziąseł podczas ząbkowania:) Ma naprawdę atrakcyjny design, który nawet Marcelowi bardzo się spodobał. Dotychczas kupowane przez nas szczoteczki były proste, od razu zauważył między nimi różnicę. Kolory są żywe, ale nie rażą mamy w oczy.
Marcel gdy miał 19,5 miesiąca, ze szczoteczką MAM First Brush pierwszy raz udało mu się umyć tylne ząbki. Cieszy mnie to, że włosie szczoteczki jest miękkie, dzięki temu wiem, że nie podrażni delikatnych dziąseł synka, a on śmiało może dalej uczyć się samodzielnie myć ząbki.Kochane mamy, musimy pamiętać o tym, że takim małym dzieciom pasty nakłada się tyle, co ziarnko grochu, żeby uniknąć jej połykania. Najpierw same wyszorujcie ząbki dziecku, potem dajcie mu szczoteczkę, niech jeszcze raz sam je „umyje”.
Szczoteczkę należy wymieniać, co 1-2miesiące, ze względów higienicznych.


Szczoteczka od MAM jest prosta w użyciu, jak i w zachowaniu higieny i czystości. Wystarczy spłukać główkę szczoteczki pod bieżącą, ciepłą wodą, żeby pozbyć się resztek pasty.
Producent przypomina o higienie i na opakowaniu napisane jest, żeby szczoteczkę płukać dokładnie przed każdym użyciem.
MAM martwi się również o bezpieczeństwo naszych  pociech i przypomina , by mycie zębów odbywało się pod kontrolą dorosłych!
Bardzo dziękujemy MAM za ten produkt. Od teraz będziemy wybierać te szczoteczki! Mama ma w sumie mało do gadania, ważne , żeby szczoteczka była bezpieczna (First Brush jest) , za to Marcel już wybrał i Mama musi się dostosować.
Jeszcze raz dziękujemy MAM za produkty do przetestowania. 
A Was zapraszam na profil FB MAM, gdzie można za polubienie otrzymać 20 %rabat! Rabat możemy wykorzystać w sklepie internetowym MAM:

Polecam.

0 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się zaglądać do wszystkich, którzy zostawią u mnie ślad. Do zobaczenia.