Navigation Menu

MAM Feeding Set

Zestaw do karmienia: MAM Feeding SetProducent: MAM
Cena: 28,70 zł
Zestaw dostępny w trzech kolorach: niebieskim, zielonym i różowym.
Od  4 miesiąca życia, wolny od BPA.
Producent pisze o zestawie:
Miska Feeding bowl. Można ją łatwo trzymać jedną ręką, podczas gdy druga jest wolna i służy do karmienia. Idealna do używania poza domem.
Praktyczna łyżka Soft Spoon z czujnikiem ciepła. Zasada działania jest prosta: jeżeli pokarm jest za ciepły, łyżka zmienia kolor. Łyżka jest lubiana przez dzieci ze względu na swoją miękkość.

Marcel swój Feeding Set musiał wypróbować „na sucho”
Zacznijmy od łyżeczki. Synek od razu świetnie poradził sobie, żeby trafić nią do buzi- z innymi miał kłopot, bo przeważnie wkładał do góry dnem i zawartość lądowała na spodenkach lub na podłodze.
Łyżeczka jest elastyczna, miękka doskonale wyprofilowana, świetnie leży w rączce dziecka.
Ma świetny design i jest zaprojektowana idealnie dla dzieci.
Ma kształt litery (prawie) L. Dzięki temu łatwiej wsadzić ją do buzi starszakowi lub karmić małe dziecko.

Marcel z łyżeczką Soft Spoon zjadł samodzielnie pierwszy raz cały serek. A w zasadzie dwa, bo tak mu się spodobało:)Byłam zaskoczona, że tak mało się pobrudził i wszystko w okół było czyste !
Sprawdzaliśmy również jak Soft Spoon zachowuje się podczas ciepłego posiłku. Otóż ma wskaźnik temperatury. Gdy jedzenie jest za gorące od razu robi się biała.
Na początku oczywiście mama sama spróbowała, czy rzeczywiście tak jest. Jedzonko było akurat do jedzenia, a kolor łyżeczki nie był śnieżnobiały, tylko pomiędzy białym a błękitnym.
Dzięki wskaźnikowi temperatury nie muszę za każdym razem sprawdzać czy jedzonko nie jest za gorące.
Śmiało powiem, że łyżeczka od MAM pomimo swojej miękkości i elastyczności jest odporna na gryzienie. Marcel sprawdził to bardzo porządnie.

Łyżeczki można kupić osobno, bez miski. W zestawie są dwie sztuki. W internetowym sklepie MAM wystarczy kliknąć tu: Soft Spoon set.
W naszym zestawie jest również miska Feeding Bowl.
Ma dwie komory, przykrywkę i rączkę do trzymania z wypustkami.
Marcel bardzo szybko poradził sobie ze ściągnięciem przykrywki. Cieszy mnie to, ponieważ jest coraz bardziej samodzielny.


Synek nie miał większych problemów z wybieraniem jedzenia z miseczki.
Tak bardzo spodobało mu się to jedzenie, że zjadł wszystko sam.Miseczka jest lekka, nie tłucze się, nie pęka pod wpływem temperatury, czy uderzenia.
Wielkim plusem są dwie komory, można dać dziecku jogurt naturalny, w drugiej świeże owoce, żeby mogło sobie mieszać i jeść w trochę inny sposób niż w zwykłej misce. My musieliśmy dotychczas używać do tego dwóch miseczek. Plusem jest też wygodna w trzymaniu miseczki przez rodzica.
Produkty z Feeding Set bardzo prosto utrzymać w czystości, łatwo się je myje. Można je myć w zmywarce (do65 st.- oprócz wieczka).

Czasem jest tak, że dziecko zaczyna jeść posiłek i nie dokończy. Wtedy przydaje się szczelna pokrywka. Później jeśli posiłek ma być na ciepło wystarczy ściągnąć wieczko i podgrzać w mikrofalówce.

Dziękujemy MAM za możliwość przetestowania tego zestawu!
 MAM baby
0 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się zaglądać do wszystkich, którzy zostawią u mnie ślad. Do zobaczenia.