Navigation Menu

Układanka- puzzlopianka

Układankę puzzlopiankę Marcel dostał w prezencie.

Jest przeznaczona dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.Krótko o puzzlach:
Producent: Trefl
Cena: ok. 50 zł
Wymiary: rozłożone- 90 x 90 cm, 1 szt. : 30 x 30 cm
Ilość elementów: 13

Od producenta:Nasza opinia:
Puzzle z pianki od firmy Trefl są duże, miękkie, ale bardzo wytrzymałe, funkcjonalne- służą zarówno do nauki jak i zabawy. U nas przydają się jako podkładka do malowania:)

Elementy są odpowiednio grube, nie łamią się. Mają takie same boki, co sprawia, że pasują do siebie i łatwo się je układa.

Elementów jest łącznie 13. Z tego 5 puzzli jest całych, a 4 mają wyjmowane środki, dzięki temu dziecko może uczyć się np. kształtów.
Dzięki swojej fakturze puzzle są bardzo łatwe w czyszczeniu- wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką.

Układanka jest zamknięta w funkcjonalnym, przezroczystym opakowaniu z zamkiem.Nasz wzór to Winnie the Poh.
Są postacie z bajki, są również liście, balony, kwiatki. Podoba mi się ta różnorodność. Pokazuje jak się wszystko zmienia zgodnie z porami roku. Dobrze przemyślane.
Marcel miał 18 miesięcy, gdy dostał układankę, teraz ma 21 i wciąż ją wyciąga, układa, przekłada. Czasem jak mu coś nie wyjdzie denerwuje się. Zdarza mu się ugryźć puzzle – tester idealny, musi sprawdzić jakość oraz wytrzymałość produktu :) Dzięki temu śmiało mogę powiedzieć, że puzzle te są wysokiej jakości i ciężko je zniszczyć. A poza tym są bezpieczne-a to bardzo ważne przy maluchach. Wiem, że nic nie odgryzie, nie połknie, naprawdę firma Trefl stanęła na wysokości zadania przy projektowaniu tego produktu.Polecam ja, poleca i Marcel.1 komentarz:

  1. My te puzzle mamy od maja synek miał wtedy 8m-cy i tylko je używał do gryzienia i postanowiłam zrobić z nich pudełko na zabawki i tak do tej pory funkcjonują:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się zaglądać do wszystkich, którzy zostawią u mnie ślad. Do zobaczenia.