Navigation Menu

First Choice, czyli testowanie z NUK'iem.

Butelkę First Choice otrzymałam w ramach akcji z NUK’ iem „Testująca blogująca mama”.Cena: ok. 18, 50 zł


Butelka ma atrakcyjny design, różne warianty kolorystyczne. Nasza jest zielona z rybkami- odpowiednia zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki.
Nakrętka klika głośno- dzięki temu zawsze wiemy czy jest dobrze zamknięta. Krążek zabezpieczający- niezbędny w podróży- jest szczelny, dzięki niemu nic nie wycieka z butelki. Po odciągnięciu mleka laktatorem można przechowywać butelkę w lodówce.

Smoczek do butelki skradł moje serce. Kiedy go naciśniemy słychać świst powietrza- oznacza to, że butelka minimalizuje kolki. Przez kolki przechodziliśmy całkiem niedawno- dziękuję, postoję! Smoczek dopasowuje się do jamy ustnej dziecka.

Butelka posiada czytelną skalę, łatwo zobaczyć ile mleka/ płynu dziecko wypiło.Butelkę łatwo utrzymać w czystości, dzięki szerokiej szyjce.
Lekka i delikatnie wyprofilowana butelka dobrze się trzyma, wygodnie się nią karmi.
Najważniejsze jest dla mnie to, że butelka First Choice pomaga łączyć karmienie naturalne ze sztucznym. Czasem zdarzają się sytuacje, gdzie muszę wyjść z domu i wtedy Młodszemu Synkowi tata podaje mleko. Na szczęście Synek nie rozleniwia się i nie pozostaje przy butelce.O butelce First Choice oraz innych produktach firmy NUK możecie poczytać TUTAJ
Zapraszam na fanpage NUK na Facebooku: TUTAJ


0 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz. Staram się zaglądać do wszystkich, którzy zostawią u mnie ślad. Do zobaczenia.